Derince İlçe Başkanı Merdan'dan Seçim Sonrası Mesaj: "Mücadelemiz Devam Ediyor"

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nin ardından, AK Parti Derince İlçe Başkanı Koray Merdan, önemli bir mesaj yayınladı. Merdan, seçim sürecinin bir son değil, yeni bir başlangıç olduğunu vurgulayarak, "Mevzu yeni başlıyor… Ama sakın ha bitti sanmayın…" dedi.

Merdan, Derince'nin her bir vatandaşının önemsendiğini, toplumun her kesimine ulaşılacağını ve her sorunun çözülmesi için çalışacaklarını belirtti. "Derince‘nin kalbi kırık her vatandaşımızın gönlü alınmadan, derince‘deki yokluk çeken son vatandaşımızın karnı doymadan, ötekileştirilen her bir vatandaşımızla bütünleşmeden, kucaklaşmadık tek bir insanımız kalmadan, sakın ha bitti sanmayın…" ifadelerini kullandı.

AK Parti Derince teşkilatının ve Cumhur İttifakı ortaklarının, bedenleriyle değil yürekleriyle çalıştıklarını vurgulayan Merdan, tüm çabalarının Derince'nin kazanması için olduğunu söyledi. Merdan, "Bütün çabamız, derdimiz Derince'nin kazanması içindi. Derincemizin kararına saygımız sonsuz…" diyerek, halkın iradesine olan saygısını dile getirdi.

Merdan, seçim sürecinde yanlarında olan herkese teşekkür etti ve "Yüreklerimiz buruk… Ama bitti sanmayın sakın… Kaderin üstünde bir kader vardır," diyerek, gelecek için umutlu olduklarını belirtti. Derince için çalışmaların devam edeceğini, halkın refahı ve mutluluğu için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

01 Nis 2024 - 18:13 - Siyaset